Sujang

श्री कलेज धनगढी कप फुटवल प्रतियोगिताको उपाधी होलिल्याण्ड एकेडेमीलाई

फागुन ११,धनगढी :धनगढीमा जारी श्री कलेज म्यानेज्मेन्ट अफ धनगढी कप फुटवल प्रतियोगिताको उपाधी अत्तरियाको होलिल्याण्ड एकेडेमीले जितेको छ । धनगढी रगंशालामा आज भएको फाइनल खेलमा सुदुरपश्चिमाञ्चल एकेडेमीलाई १–० गोल अन्तरले हराउँदै होलिल्याण्ड प्रतियोगिताको उपाधी जित्न सफल भएको हो । गोल रहित बराबरीमा सकिएको पहिलो हाफ निकै कडा प्रतिस्प्रधात्मक रह्यो । दोश्रो हाफको २ मिनेटमै होलिल्याण्डका कप्तान मिलन बोहराले गोल गर्न सफल भए । बोहराकै गोलले होलिल्याण्ड एकेडेमीलाई उपाधी जिताउन सफल भयो । होलिल्याण्डका बिरुद्ध सुदुरपश्चिमाञ्चल एकेडेमीले निकै प्रयास गरेपनि गोल फर्काउन सकेन । आजको म्यान अफ द म्याच होलिल्याण्डका कप्तान मिलन बोहरा बने । उपाधी संगै होलिल्याण्डले नगद ५०,००० सहित ट्रफी, मेडल र प्रमाणपत्र पाएको छ ।
यस्तै उप बिजेतामा चित्त बुझाएको सुदुरपश्चिमाञ्चल एकेडेमीले नगद २५ हजार साथै मेडल , ट्रफि र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेको छ । प्रतियोगिताको उत्कृष्ट खेलाडी सुदुरपश्चिमाञ्चल एकेडेमीका सन्दिप सिहं बनेका छन्, उनले नगद २,००० सहित ट्रफी, मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गरे । यस्तै उत्कृष्ठ गोलकर्ता होलिल्याण्डका मिलन बोहरा बने, उनले प्रतियोगिता भरी सर्वाधिक ५ गोल हानेका थिए । प्रतियोगिताको उत्कृष्ठ गोल रक्षक होलिल्याण्कै ओम कामी बन्दा राइजिङ प्लेयर लिटल फ्लावर बोर्डिङ स्कुलका सफल तामाङ बने । उनिहरुले क्रमस १÷१ हजार सहित ट्रफी, मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गरे ।
लिटल फ्लावर स्पोट्स क्लवको आयोजनामा भएको फुटवल प्रतियोगितामा कैलालीका १० बिद्यालय सहभागी थिए । समापन कार्यक्रमका बिच प्रतियोगिताको बिजेता तथा उप बिजेता टिमलाई पुरस्कार वितरण गरिएको थियो । कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि रहेका सुदुरपश्चिम खेलकुद परिषदका सदस्य सचिव दिपक बहादुर सिहंले लिटल फ्लावर स्पोट्स क्लवले यहाँको क्रिकेट तथा फुटवल बिकासमा महत्वपुर्ण योगदान दिएको बताए । हामी यस्तै निजि क्षेत्र संग सहकार्य गरेर काम गरिरहेका छौँ यसले यहाँकै खेल क्षेत्रको बिकास भइरहेको छ सदस्य सचिव सिहंले भने “हामी स साना देखी ठुला प्रतियोगितामा निजि क्षेत्र संग सहकार्य गर्दै खेलको बिकासमा लागिरहेका छौँ तर बजेट अभावका कारण जती गर्नुपर्ने हो त्यति गर्न सकिरहेका छैनौँ, हामीले मागेको बजेटको १० प्रतिशत बजेट सरकारले दिन्छ अनी कहाँबाट सोचे जस्तै काम गर्न सकिन्छ, तै पनि हामीले सोही बजेटमा धेरै काम गरिरहेका छौँ ।”
लिटल फ्लावर स्पोट्स क्लवका अध्यक्ष रामचन्द्र शाहीले श्री कलेज अफ म्यानेज्मेन्ट धनगढी कप फुटवल प्रतियोगिता आगामी बर्षपनि निरन्तर सञ्चालन हुने घोषणा गरे । उनले सबै सहयोगीहरुलाई धन्यवाद दिदै आगामी दिनमा सहयोगको अपेक्षा लिएका छन् ।

Ki Singh Doti Another
Salmuni
Leave A Reply

Your email address will not be published.