Sujang

प्रथम डोटी गोल्ड कप २०८० को उपाधि बाजुरालाई

कात्तिक ०४, डोटी : प्रथम डोटी गोल्ड कप २०८० को उपाधी बाजुराले लिएको छ । शुक्रवार डोटीको सदरमुकाम सिलगढी स्थित टुँडिखेलमा सम्पन्न खुल्ला फुटबल प्रतियोगितामा आयोजक सिलास्थान युवा क्लब डोटीलाई हराउँदै बाजुरा उपाधी लिएको हो ।

प्रतियोगिताको फाइनल खेलको निर्धारित समयमा दुवै टिमले एक/एक गोलको बराबरी खेलेपछि पेनाल्टी सुट आउटबाट विजेताको टुङ्गो लागेको हो । पेनाल्टी (टाईब्रेकर) मा बाजुराले ५-४ गोल अन्तरले जित निकालेको हो । विजेता बाजुराले नगद एक लाख १५ हजारसहित ट्रफी र प्रमाणपत्र पाएको छ भने उपविजेता सिलास्थान युवा क्लब डोटीले ५७ हजार पाँच सय प्राप्त गरेको छ ।

शिलास्थान युवा क्लब (एसवाइसी) डोटीले आयोजना गरेको खुल्ला फुटबल प्रतियोगिता असोज २९ गते सुरु भई शुक्रवार सम्पन्न भएको छ ।

 

Ki Singh Doti Another
Salmuni
Leave A Reply

Your email address will not be published.